מי אנחנו

ספוילר – לא רק נחמדים ​

הפתרון לעיתים כל כך פשוט שאנחנו תוהים איך לא חשבנו על כך עוד קודם. לפעמים הצורך מוליד פתרון והרצון לשפר משהו קיים יוצר משהו חדש. ברוכים הבאים לחברת Streetwise.

בשנת 2011, לאחר כמעט עשור בעולמות המכירות והשיווק גילה ניר זברו פרט קטן ומעניין. מרבית העסקים בסביבתו חוזרים על אותן טעויות או בעיקר טעות אחת מהותית, האופן בו הם מתייחסים לשיווק.

חברת Streetwise נולדה מתוך הרצון להבין ולשפר את הקיים. ככל שהזמן עבר החלה להתגבש משפחה קטנה של מקצוענים, כל אחד בתחומו. אט אט, החלו להגיע לקוחות שמאמינים במה שאנחנו מאמינים, שאפשר לעשות שיווק כמו שצריך, כשעובדים ביחד. אנחנו מבינים עסקים, אנחנו מבינים שהשיווק הוא החלק הכי כיפי וקל כאשר כל שאר החלקים בעסק עובדים טוב, כשהסיפור תואם למוצר, קהל הלקוחות ברור, המסר המכירתי מוכן ואפוי, יוצא מהתנור ורק צריך להגיש אותו. אנחנו דואגים לוודא שכל האלמנטים יסתדרו.

כיום Streetwise מלווה עסקים בענפים שונים לפי היקף הצורך ובהתאם לתעשיות. אנו מתאימים את מערך השיווק הנדרש ועובדים במספר ורטיקלים (ענפים שונים בהם יש לנו התמחות וערך אמיתי).

כל אחד מאיתנו מהווה חלק אינטגרלי בצוות של כל אחד מהלקוחות שלנו, ומבחינתנו הלקוחות שלכם הם הלקוחות שלנו. אנחנו מאמינים בקשר אישי ופתוח, כשכל האופציות על השולחן ומחליטים ביחד, וכשאתם שותפים מלאים בתהליך.

אנחנו לא עובדים אצלכם – אנחנו עובדים ביחד אתכם. לכן, אנחנו מחפשים אנשים שאוהבים את מה שהם עושים (כמונו), מחויבים אליו ורוצים להגיע איתו כמה שיותר רחוק. אם אתם כאלו – אנחנו נדאג להביא אתכם לשם.

היתרון הגדול שלנו טמון בעובדה שאנו מבינים עסקים, ויודעים להביא אתכם ליעד. עכשיו כשהבנתם מה אנחנו עושים – השאלה הבאה היא איך נעשה את זה אצלכם.

 

בואו נתחיל